6 Dof simulasyon sinema sistemleri (7D-8D-9D-10D-11D) kendi içerisindeki en gelişmiş sistemlerdir.  Hareket kabiliyetleri ve hızları çok yüksektir. Bütün profosyenel sistemlerde bu platform kullanılmaktadır. Elektromekanik olarak çok yönlü hareket kabiliyeti vardır. 6 Eksenede hareket edebilir. Özel çelikten üretilen vidalı sistemi vardır. En küçük hareketlere bile çok duyarlıdır. Mükemmel bir senkronizasyon için ingiliz malı triomotion cihazları kullanmaktayız. Ürün yazılım ve donanımı tamamen kendi imalatımızdır.

 

 

 

 

             
 
              2 Dof simulasyon sinema sistemleri en basit sisteme sahip olan sinema sistemleridir. Maliyeti düşüktür. 2eksene kadar hareket kabiliyeti vardır. Tüm ürünlerimizde yüksek kalite motioncontrol kartları kullanmaktayız. Ürün yazılım ve donanımı tamamen kendi imalatımızdır.
 
 
 
 
 
 
                        Simulasyon sinema sistemlerimizde efek sınırlamamız yoktur. Yağmur, baloncuk, şimşek, rüzgar, dokunma efekleri standart olarak sunulmaktadır. İstenildiği taktirde arttırılabilir. Sistemlerimizde 7/24 online destek ve en geç 24 saat içinde müdahale garantimiz vardır. Mevcut sinema sistemleriniz revize edilerek günümüz şartlarına uygun hale getirilmesi için bizi aramanız yeterlidir. Firmamızın uzman kadrosundan her zaman teknik destek alabilirsiniz.